بازگشت به صفحه قبل
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: 

برترین بارگذاری های پلی استور گوگل اعلام شد

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از انگجت، در اين فهرست محبوب ترين اپليکيشن ها، فيلم ها، برنامه هاي تلويزيوني و کتاب هاي بارگذاري شده مشخص شده اند.
 
در ميان بازي هاي مختلف بازي فراخوان وظيفه: موبايل يا همان نسخه تلفن همراه بازي کال او ديوتي در صدر قرار دارد. در صدر اپليکيشن هاي محبوب هم GlitchCam قرار گرفته که براي ويرايش و افزودن جلوه هاي تصويري به فايل هاي ويدئويي کاربرد دارد. اين برنامه 90 جلوه تصويري مختلف را به ويدئوها اضافه مي کند.
 
اما فيلم محبوب با بيشترين بارگذاري شده از پلي استور گوگل ، Avengers: Endgame نام دارد. همچنين کتابي که از همه کتب موجود در پلي استور بيشتر بارگذاري شده Scary Stories to Tell in the Dark است. همچنين سريال بازي تاج و تخت هم عنوان محبوب ترين سريال تلويزيوني بارگذاري شده را کسب کرد.
 
در اين ميان اپليکيشن محبوب سردبيران و مديران پلي استور Ablo نام دارد. اين اپليکيشن به کاربران کمک مي کند تا اطلاعات بيشتري در مورد فرهنگ هاي ديگر کشورها کسب کنند تا بتوانند با افرادي متفاوت از خود ارتباط برقرار کرده و سدهاي زباني را بشکنند. اين برنامه در زمان چت ويدئويي کاربران با ديگر افراد به طور خودکار براي صحبت هاي آنها زيرنويس تهيه مي کند.