بازگشت به صفحه قبل
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: 

طراحي سايت مطابق با نياز و بودجه شما

فوايد داشتن وب سايت:

يک دفتر شبانه روزي تأسيس کنيد.

طراحي وب سايت

 وب سايت شما در هر زماني از روز باز است حتي اگر شرکت شما بسته باشد وب سايت همواره با متقاضيان اطلاعات و محصولات يا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط يک کليک فاصله دارد و در تمامي ساعات شبانه روز و روزهاي تعطيل نيز فعال است.

چه مقدار از زمان شما صرف پاسخگويي به مشتريان مي شود؟

 روزانه چه مقدار از زمان شما و پرسنلتان صرف پاسخگويي به مشتريان در مورد مسايل روتين و متداول مي شود؟ وب سايت شما مي تواند به اين سوالات مشتريانتان پاسخ گويد و آنها را به خوبي راهنمايي کند.

ارتباط خود را با مخاطبينتان مستحکم کنيد :

طراحي وب سايت

داشتن وب سايت و بهره بردن از مزاياي آن مختص شرکت هاي تجاري نيست، مهندسين و ديگر افراد جامعه هم مي توانند در کنار مزاياي مالي و تبليغاتي، از وب سايت شخصي خود، براي اشاعه فرهنگ، بهبود فعاليت حرفه اي و ارتباط با مخاطبين خود استفاده کنند.

وب سايت بازارياب 24 ساعته شماست:

موتورهاي جستجو بدون هزينه براي شما بازاريابي مي کنند فقط کافيست رباتهاي آنها وب سايت شما را پيدا کنند و از آن پس زماني که فردي به دنبال هر يک از خدمات، محصولات و يا اطلاعات ارائه شده در وب سايت شما باشد، اين موتورها فرد را به سمت وب سايت شما هدايت مي کنند. ميزان بازديد کننده هدايت شده به سايت به پارامترهاي زيادي وابسته است اما در بدترين حالت چيزي ده ها نفر در روز توسط موتورهاي جستجوبه يک وب سايت هدايت مي شوند.

درآمد خود را افزايش دهيد:

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت ميزان سودآوري و درآمد زايي سايتها به نوع سايت و اهداف آن بستگي دارد البته ميزان فعاليت صاحبان سايت ها، بروز رساني و رسيدگي به آنها نيز عامل بسيار مهمي است. اما امروزه شرکتها و افراد بسياري هستند که فقط از طريق وب سايت فعاليت مي کنند و عمده درآمد آنها از طريق وب سايت و مشتريان آنلاين است.

در هزينه تبليغات صرفه جويي کنيد :

هر بار که محصولات شما ارتقا پيدا مي کنند يا سياست هاي تبليغاتي خود را گسترش مي دهيد، چقدر هزينه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنماي محصولات و اطلاع رساني به مشتري هاي قديمي خود مي کنيد! در حاليکه هزينه بروز رساني وب سايت قابل قياس با هزينه هاي چاپ نمي باشد، در عين حال که گستره وسيع تري را نيز هدف قرار مي دهد.

نشان تجاري خود را تثبيت کنيد :

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت يک ‌سوم مردم جهان از اينترنت استفاده مي‌کنند تبليغات در اينترنت و معرفي وب سايت شما نسبت به ساير رسانه ها مانند راديو، تلويزيون، مجلات و بيلبردها به مراتب ارزانتر مي باشد. فراموش نکنيد که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهيد بود مگر اينکه حضور خود را پياپي يادآوري نماييد.

ايده هاي جديد را بيازمايد:

شما مي توانيد از اينترنت براي آزمودن ايده هاي جديد خود با هزينه بسيار کم استفاده کنيد. همچنين مي توانيد ايده هاي جديد خود را بر اساس بازخورد مشتريان اصلاح يا ارتقا بخشيد..

محصولات ويژه :

براي مثال يک محصول جديد را دريافت کرده و مي خواهيد به عنوان يک "محصول ويژه" تبليغ کنيد. دستيابي به مشتريان از طريق تلفن، ارسال نامه، يا فاکس ممکن است زمان بر و در عين حال پرهزينه باشد. از طريق اينترنت شما مي توانيد با کليک موس، يک ايميل به صد ها نفر از بهترين مشتريانتان بفرستيد. بعلاوه مي توانيد يک آگهي "ويژه" در سايت خود قرار داده و محصول جديد را تبليغ کنيد.

حضور آنلاين همگام با رقبايتان :

جز در مواردي که هزينه زيادي را صرف آگهي در روزنامه و ساير تبليغات محلي کنيد هيچکس نمي داند که موسسه تجاري شما موجوديت دارد. عين همين موضوع هم در مورد اينترنت مصداق مي يابد. درصورتيکه مردم نتوانند شرکت شما را در اينترنت پيدا کنند شما هم ممکن است موجوديت نداشته باشيد. اينترنت را به عنوان يک کتاب زرد غول پيکر درنظر بگيريد. بسياري از مردم از وب براي فروش اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده مي کنند. در صورتي که شما در آنجا حضور نداشته باشيد رقباي شما آنجا هستند! آيا مي توانيد تصور کنيد که در کتاب زرد نباشيد و بعد بخواهيد به بازار محلي دست يابيد؟

جهت مشاوره و راهنمايي و انتخاب بهتر لطفا با ما تماس بگيريد:

تلفن: 02128421451
واتساپ: 09377610412

 
 
 
 
واحد تعميرات دستگاه ماينر کارسازنت بصورت رسمي فعاليت خود را آغاز نمود
 
بنابر گزارش سايت اخبار، از اين پس واحد تعميرات دستگاه هاي ماينر در کارسازنت پذيراي شماست تا با صرف کمترين زمان و هزينه دستکاه معيوب را رفع مشکل نموده و آماده فعاليت مجدد نمايد. 
کارسازنت ، با تمرکز روي تعميرات دستگاه ماينر و ارائه خدمات تعمير ماينر بصورتي کاملا تخصصي و حرفه اي همراه با ضمانت ، ميکوشد تا رضايت مشتريان عزيز را جلب کند. بطور کلي ايرادات و رفع آن در  دستگاه هاي ماينر به دسته بندي هاي زير خلاصه ميشود.
عيب يابي و تعمير تخصصي يا تعويض هش برد و کنترل برد دستگاه هاي ماينر
عيب يابي و تعميرات تخصصي پاور دستگاه هاي ماينر .
تعويض چيپ هاي هشبرد و تعويض چيپ هاي کنترل برد .
 
از آنجا که دستگاه هاي ماينر در تمام ساعات شبانه روز با تمام توان روشن بوده و فعال مي باشند لذا بايستي محيط قرارگيري آنها براي فعاليت اين دستگاه ها کاملا خنک و خشک (کمترين رطوبت) باشد.
از ديگر فعاليت هاي کارسازنت آماده سازي محيط مناسب براي کارکرد صحيح دستگاه هاي ماينر مي باشد اين خدمات شامل عايق سازي محيط ، کابل کشي و ايجاد شبکه ديتا و برق لازم براي راه اندازي ماينر ها و ..... مي باشد.
 
کارسازنت آماده عقد قرارداد با افراد و سازمانها جهت ايجاد ، نگهداري و خدمات پشتيباني شبکه هاي استخراج بيت کوئين (فارم ماينينگ) مي باشد.
جهت کسب اطلاعات بيشتر با واتس اپ يا تلگرام شماره 09377610412 و يا تلفن 02128421451 در تماس باشيد.

پايان خبر
29 تيرماه 1398