به نظر مي‌رسد برنامه ايلان ماسک براي راه‌اندازي اينترنت ماهواره‌اي پرسرعت در حال تحقق يافتن است.
هندست‌هاي سري Xcover سامسونگ مخصوص مشترياني هستند که مقاومت بالاي اسمارت‌فون را به مشخصات فني آن ترجيح مي‌دهند. کمپاني کره‌اي به‌طور معمول حدودا هر 2 سال يک‌بار يک دستگاه Xcover جديد را عرضه مي‌کرد و اين موضوع بدان معناست که محصول جديد اين سري طي سال جاري عرضه خواهد شد.
پيشرفت‌هاي اخير فني مثلا الگوريتم‌ هوشمند که خود تصميم مي‌گيرد براي رسيدن به هدف چه کاري انجام دهد، باعث شده هوش مصنوعي نرم نرم و آرام آرام وارد زندگي روزمره ما شود.
تابه‌حال به اين فکر کرده‌ايد که آيا لينکي که بر روي آن کليک مي‌کنيد قانوني و امن است؟ آيا هميشه با نگراني بر روي لينک‌هايي که در اي‌ميل‌ها دريافت مي‌کنيد، کليک مي‌نماييد؟
گوگل از نسخه جديد عينک هوشمند خود به نام «گلس» رونمايي کرد. بنابر اطلاعات در دسترس اين عينک ??? دلار قيمت دارد و به يک موتور هوش مصنوعي جديد مجهز است.
برخي از گزارش ها نشان مي دهد که گوشي گوگل پيکسل 4 ممکن است هيچ دکمه فيزيکي نداشته باشد
شرکت مادر گوگل اعلام کرده تجارت خود با هواوي را معلق کرده است. بنابراين آپديت‌هاي نرم افزاري اين شرکت در دستگاه هاي آتي هواوي ارايه نمي شود.
هواوي ساعاتي پيش از دو گوشي پي30 لايت و پي30 پرو به‌صورت رسمي در ايران رونمايي کرد و مدير مارکتينگ اين شرکت قيمت اين محصولات را هم در ايران اعلام نمود.